„Gelbėkit vaikus“ Raguvėlės vaikų dienos centro vaikai susipažino su „Volkswagen" automobiliais

Pirmadienis 7 Lapkritis 2016

Moksleivių atostogų metu, lapkričio 4 d.,  „Gelbėkit vaikus“ Raguvėlės vaikų dienos centro lankytojus labai nudžiugino UAB „Ernst and Young Baltic“  surengta   pažintinė išvyka  į  UAB „MollerAuto“, kuri prekiauja ir aptarnauja  „Volkswagen“ automobilius. 

Suaugusiems, ši, atrodytų, paprasta išvyka, dienos centro mažiesiems paliko neišdildomų įspūdžių: vaikus ypač sužavėjo didžiulis  pastatas ir galimybė  vienoje vietoje pamatyti daug automobilių. Mažiesiems buvo labai įdomu, kai įmonės vadovas pasakojo apie  automobilių pardavimą, aprodė remonto dirbtuves, leido vaikams  apžiūrėti ir netgi pasėdėti naujuose atomobiliuose.

„Noriu pasidžiaugti, jog, nepaisant to, kad vaikai po saloną lakstė pilni įspūdžių ir kartais per stipriai uždarinėjo automobilių dureles, automobilių salono darbuotojai buvo labai supratingi bei geranoriški”, - sako dienos centro vadovė Regina Zorgevičienė. 

Ši atostogų išvyka buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga, nes Vilniuje vaikai taip pat dalyvavo pamokėlėje apie pėsčiųjų ir dviratininkų saugaus elgesio taisykles. Po pamokėlės kiekvienas vaikas gavo dovanų po tušinuką, užrašų knygutę ir atšvaitą.

Išvykos pabaigoje vaikų laukė skanūs pietūs įmonės „Ernst and Young“ kavinėje. 

Apie išvyką iš pačių vaikų lūpų (kalba netaisyta):

„Man labai patiko išvyka į Volkswagen saloną. Man labiausiai patiko „Jetta“ automobilis. Tai tiesiog pasakų automobilis. Noriu labai padėkoti, kad vežetės. Prisiminiau kelio taisykles pėstiesiems ir dviratininkams. Dar kartą labai dėkoju.“ Aistė

„Norėčiau jums padėkoti už labai įdomią ekskursiją į Vilnių. Sužinojau, kad į saloną galima atvežti automobilį, kuris būna įvertintas ir tada gauni nuolaidą. Galvojau, kad tos įmonės taisykloje taiso tik pas juos nupirktas mašinas, bet pasirodo taiso visus Volkswagen’us, nes geriausiai pažįsta jo sudėtį. Man patiko, kai galėjome įlipti į mašinas. Šeimininkai  buvo labai malonūs ir draugiški. Dar kartą ačiū už šią įdomią ekskursiją!“ Donatas

Raguvėlės vaikų dienos centro informacija ir nuotraukos

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti