Ačiū, kad padedate kurti šviesesnį ateinantį Lietuvos vaikų šimtmetį!

Ketvirtadienis 15 Vasaris 2018

Mieli draugai, su džiaugsmu pasitinkame Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį ir negalime atsigėrėti, kiek ši laisvė mums davė stiprybės, gerovės ir šviesos. Kartu su jumis jau 27–erius organizacijos „Gelbėkit vaikus“ veiklos metus laisvoje Lietuvoje kuriame naujas vaiko teisių apsaugos priemones bei vis labiau įtvirtiname mūsų šalies vaikų gerovę.

Tik laisvoje šalyje galėjome 1996 metais įkurti pirmąjį vaikų dienos centrą, kurių šiuo metu kuruojame jau 37, o jų nauda akivaizdi – vaikų užimtumas ir pagalba sunkumų patiriančioms šeimoms – tai puiki vaikų patekimo į globos namus prevencija. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos duomenys patvirtina, kad socialinėse globos įstaigose globojamų vaikų skaičius pastaraisiais metais nuosekliai mažėja (2014 m. – 3 562, 2015 m. – 3 275, 2016 m. – 3 189).

Artimiausiuose mūsų organizacijos planuose – Lietuva be ilgalaikės globos institucijų. Taip sieksime užtikrinti, kad visi biologinių tėvų globos netekę vaikai būtų apgyvendinti šeimose ar šeimynų bendruomenėse – saugiose ir mylinčiose aplinkose. Stebėdama, kaip mūsų valstybė stiprėja, auga ir tobulėja, o tai, žinoma, daro įtaką ir vaikų saugumo bei gerovės situacijai šalyje, net neabejoju, kad dirbdami kartu pasieksime visų užsibrėžtų tikslų!

Ačiū, kad palaikote mus ir padedate kurti šviesesnį ateinantį Lietuvos vaikų šimtmetį!

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti