Apie tai, kaip Augustė pamatė vilką

Trečiadienis 11 Liepa 2018

Palomenės kaime gyvena penkiametė mergaitė Augustė, kuri svajoja apie vilką, ne tikrą, bet siūtą. Augustė rimtai aiškina, kad tikrą vilką ji užsiaugins pati, kaip užaugs. Tačiau mergaitė tikro vilko dar nėra mačiusi.

Per velykines vaikų atostogas pavyko išpildyti Augustės svajonę ir ji galėjo ne tik pamatyti vilką, bet ir su juo pasimatuoti savo ūgį. Žinoma, vilkas buvo netikras, bet labai tikroviškas, gyvenantis Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, kuri ir aplankė Palomenės VDC vaikai.

Vaikai pramogavo batutų parke, apžiūrėjo šventiškai pasipuošusią Laisvės alėją ir iš arčiau susipažino su gyvūnais Zoologijos muziejuje. Šią Augustės ir kitų vaikų svajonę padėjo išpildyti „Gelbėkit vaikus“ organizacija, kuri, kartu su „Lietuvos energijos“ įmone, įkūrė vaikų dienos centrą Palomenės kaime.

Vaikų dienos centrai-tai vieta, kur būna daug pirmų kartų, kur vaikai ne tik pailsi, pavalgo, paruošia pamokas, bet ir mokosi bendrauti ir bendradarbiauti, mokosi būti kartu, mokosi pažinti save ir savo gimtą kraštą. Smagu ir svarbu, kad yra tokie centrai, kur galima ne tik išmokti auginti svajones, bet ir pajusti jų išsipildymą.

Palomenės vaikų dienos centro informacija

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti