Dienos centras ,,Akmenėliai“ džiaugiasi savo vasaros pasiekimais

Penktadienis 21 Spalis 2016

„Gelbėkit vaikus“ Akmenės vaikų dienos centro „Akmenėliai“ darbuotojų kolektyvas, savanoriai ir rėmėjai susirinko spalio 21 d., kad aptartų ir apibendrintų praėjusios vasaros rezultatus.    

O pasidžiaugti turime kuo: dalyvauta Plungės kultūros centro organizuotame deivės Mildos aprangos konkurse ir užimta garbinga pirmoji vieta; sulaukta daug žiūrovų ir komisijos aplodismentų, vertingo prizo ir padėkos rašto. Vaikų gynimo diena paminėta Tryškių kultūros centre, kur koncertavo Tryškių muzikos mokyklos mokiniai. Jaunimas pristatė žiūrovų dėmesiui spektaklį ir piešinių parodą. Pakeliui aplankėme Trolių muziejų, kurį įrengė trolius pamėgusi ir per tūkstantį jų surinkusi Tryškių gyventoja. 30 vaikų, finansuojant organizacijai „Gelbėkit vaikus“, turėjo galimybę ilsėtis ir pramogauti Virvytės poilsio stovykloje. Liepos-rugpjūčio mėnesiais senosiose vaikų dienos centro patalpose vyko tradicine tapusi 20-oji vaikų ir jaunimo liaudies amatų vasaros stovykla, kurioje amatų mokėsi per 120 vaikų, o jiems įgyti žinių ir įgūdžių padėjo keramikė, ilgametė mūsų vasaros stovyklų talkininkė tautodailininkė Zita Liaukšienė, su šilko dažymo subtilybėmis supažindino Sandra Saliamanienė, šiaudelių pynimo ir sodų varstymo mokė Simona Bijanskienė ir Audronė Faberaitė, vilnos vėlimo, suvenyrų gamybos ir karoliukų vėrimo mokė centro darbuotojos Inga Rakštienė ir Daiva Adomaitienė. 

Taip jau susiklostė, kad vykstantys „Gintarėlis“ ir senųjų vaikų dienos centro patalpų renovacijos darbai vertė ieškoti išeičių ir sprendimų iš susidariusių situacijų, bet projekte numatytos veiklos vyko sklandžiai.

Stovyklos užbaigimą vainikavo šventinė popietė su smagiais žaidimais ir gausiu vaišių stalu, o pagamintų darbelių pavyzdžiai buvo pristatyti vertinimo komisijai į Vilnių ir bus realizuojami įvairiuose prieššventiniuose renginiuose.

20-osios vaikų ir jaunimo liaudies amatų vasaros stovyklos projektą finansiškai rėmė Savivaldybės vaikų socializacijos programa ir Švedijos „Gelbėkit vaikus“ Botkyrkų miesto bendruomenė. Centro darbuotojos, atlikusios anoniminę vasaros stovyklos lankytojų apklausą, atsižvelgs į jų išsakytas pastabas ir lūkesčius, planuodamos 21-osios stovyklos veiklas.

VDC „Akmenėliai“ informacija

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti