Dienos centro „Draugai“ vaikai smagiai palydėjo vasarą

Pirmadienis 4 Rugsėjis 2017

Paskutinė vasaros diena Zarasų vaikų dienos centro „Draugai“ mažiesiems buvo ypatinga! Centrą lankantys vaikai, tradiciškai sugužėję į savo jau antrais namais tapusį dienos centrą, sulaukė didelės staigmenos – vykdydami iniciatyvą „Gerų darbų vasara“, dienos centrą aplankė svečiai iš „Swedbank“ valdybos!

Nuostabi vaikų diena prasidėjo 10val., pasitikome svečius, susipažinome. Aštuoni aukštas pareigas užimantys „Swedbank“ valdybos atstovai pas vaikus atvyko toli gražu ne tuščiomis – atvežė kompiuterių, žaislų, stalo žaidimų. O ir svečių atsivežto vaišių stalo įvairovė bei gausa vaikams atėmė žadą: vaisiai, sausainiai, vaikų taip mėgiami saldainiai… Susipažinę, pabendravę, iki soties prisivalgę sėdome visi draugiškai pažaisti naujųjų stalo žaidimų. Kad jūs žinotumėte, kiek buvo smagaus juoko ir vaikško krykštavimo! Kas galėjo pagalvoti, kad iš sostinės atkeliavę aukštas pareigas užimantys banko atstovai yra tokie paprasti, nuoširdūs, šilti ir paslaugūs žmonės, turintys tokias dideles širdis?

Smagiai bežaisdami staiga pasigedome dviejų vyrukų. Žvilgtelėję pro langą, pamatėme, kad mūsų svečiai sėdi traktoriuke, pjauna žolę vaikų dienos centro kieme. Pamatę tokį puikų pavyzdį, „pasipylė“ vaikai į kiemą bei puolė dirbti kartu: berniukai bandė vairuoti traktoriuką ir pjauti žolę, o mergaitės su savo naujomis pažįstamomis iš „Swedbank“ grėbė, šlavė. Taip visi kartu draugiškai sutvarkėme dienos centro kiemą.

Sunku perteikti įspūdžius, kaip puikiai su svečiais praleidome laiką. Vienintelis liūdnas dienos momentas buvo tas, kaip po pietų svečiai turėjo išvykti atgal į Vilnių. Vaikai įteikė savo rankų darbo dovanėles, padėką, prašė jų nepamiršti ir aplankyti dar kartą.

Dienos centro darbuotojų ir vaikų vardu dar kartą nuoširdžiai dėkojame „Swedbank“ valdybos nariams už įspūdžių kupiną nepamirštamą dieną ir nuostabias dovanas.

Įspūdžius užrašė Zarasų vaikų dienos centro „Draugai“ socialinė darbuotoja Dalia Darčanovienė

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti