Dienos centro „Gali“ vaikų Kalėdos prasidėjo LR Prezidentūroje

Penktadienis 25 Lapkritis 2016

Lapkričio 25 d., penktadienį „Gelbėkit vaikus“ Alytaus vaikų dienos centro „Gali“ vaikai lankėsi LR Prezidentūroje ir susitiko su Prezidente Dalia Grybauskaite. Vaikai dalyvavo Prezidentės inicijuotos akcijos „Knygų kalėdos“ šventėje.  

Pasak dienos centro „Gali“ socialinės darbuotojos Gretos Kasparavičiūtės, Prezidentės D. Grybauskaitės parodytas dėmesys svarbus ne tik vaikams, bet ir dienos centrui apskritai. „Labai džiaugiuosi, kad Prezidentė mums ir mūsų vaikams parodė išskirtinį dėmesį. Visai neseniai įsikūrėme Alytuje ir bet koks palaikymas mūsų dienos centrui yra labai svarbus, ką jau kalbėti, jei jis yra pačios D. Grybauskaitės!“, – džiūgauja Greta bei priduria, jog vaikams apsilankymas Prezidentūroje paliko milžinišką įspūdi. „Juk jie visa tai buvo matę tik televizoriaus ekrane!“, - šypsosi. Taip pat labai svarbu, kad susitikę buvome ne šiaip sau, o jau ne pirmus metus vykstančios Prezidentės inicijuotos akcijos „Knygų kalėdos“ renginyje. Po apsilankymo Prezidentūroje vaikai su užsidegimu pasakojo, kurias knygas, grįžę namo, pirmiausia skaitys, dalijosi jau perskaitytų knygų įspūdžiais“, – apie vizito naudą kalbėjo G. Kasparavičiūtė. 

„Labai vertiname organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir LR Prezidentūros partnerystę. Dėl didelio mūsų Prezidentės Dalios Grybauskaitės dėmesio Lietuvos socialinėms problemoms, drįstu sakyti, mūsų šalies nevyriausybinės organizacijos dabar išgyvena aukso amžių, ne finansine, tačiau darbų įvertinimo prasme. Alytaus vaikų dienos centro „Gali“ vaikų vizitas pas Lietuvos Prezidentę – vienas iš šio gražaus Prezidentūros bei šalies nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo ir darbų įvertinimo įrodymų“, – į ne mažiau svarbų susitikimo aspektą atkreipė dėmesį organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė.

„Gelbėkit vaikus“ – tai jau 25 metus Lietuvoje veikianti nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti skyrius 22 Lietuvos miestuose ir rajonuose. „Gelbėkit vaikus“ yra motininės organizacijos „Save the Children“, vykdančios vaiko teisių programas daugiau nei 120 pasaulio šalių, narė. Vaikų dienos centrą „Gali“ organizacija Alytuje įsteigė 2016 m. 

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti