JURGIS DIDŽIULIS: KIEKVIENAS PIRKINYS GALĖTŲ BŪTI PRASMINGAS

Antradienis 3 Lapkritis 2015

Jurgis Didžiulis ir VO „Gelbėkit vaikus" kviečia sužinoti, kaip Lietuvoje vaikams dovanojami batai.

Lapkričio 4 d. (trečiadienį) 10 val. Jurgis Didžiulis ir VO „Gelbėkit vaikus“ kviečia sužinoti, kaip kompanija TOMS Lietuvoje vaikams jau padovanojo 10 000 porų batų.

Renginio vieta prekybos centre „Panorama“, II-ajame aukšte, šalia parduotuvės „Kanu“.

Renginio metu Jurgis Didžiulis pasidalins savo mintimis, kaip pirkėjai gali įprasminti savo kasdienius pasirinkimus ir daryti įtaką visuomenei.

„20 000 vaikų šiuo metu Lietuvoje auga socialinės rizikos šeimose. Dažnai jų tėvai neturi galimybių nupirkti savo vaikams naujo rūbo ar batų. 10 000 TOMS dovanotų batų ne tik šildo vaikus, bet ir suteikia jiems didelį džiaugsmą," – teigia organizacijos „Gelbėkit vaikus" generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė.

2006-aisiais Blake Mycoskie įkurė TOMS – kompaniją, kuri už kiekvieną Jūsų nusipirktą batų porą, kitą padovanoja jų neturintiems vaikams. Viskas tuo nesibaigė – nuo pat pirmos padovanotos batų poros strategija padėti kitam įgavo kur kas didesni pagreitį. Šiandien kompanija TOMS padeda spręsti sveikatos apsaugos, švietimo ir ekonomikos problemas visame pasaulyje.

TOMS batų pirkimas jau suteikė galimybę padovanoti daugiau nei 45 milijonus batų porų vaikams daugiau nei 70 pasaulio šalių, tarp kurių yra ir Lietuva. TOMS jau antrą kartą per dvejus metus dovanoja batus Lietuvos vaikams. 

Renginio metu bus galimybė išbandyti virtualios realybės akinius (angl. "VR kit") ir persikelti į vieną iš batų Dovanojimo Kelionių (angl. "Giving trip") Peru. 

Tapk „Batai už batus" ambasadoriumi ir prisidėkit prie TOMS batų dovanojimo kampanijos Lietuvoje!

 

Kontaktinis asmuo:

Odeta Intė, VO „Gelbėkit vaikus“ patarėja vaiko teisių apsaugos klausimais

El. p. [email protected]

 Mob. tel. nr. +370 63001461

 

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti