Lietuvos vaikų pėdutes šildys TOMS batai

Trečiadienis 19 Spalis 2016

Spalio 17-21 dienomis Lietuvoje svečiuojasi amerikiečių kompanijos TOMS atstovai. Jie, bendradarbiaudami su organizacija „Gelbėkit vaikus“, šiemet Lietuvos vaikams išdalins apie 5000 porų žieminių batų. Per trejetą bendradarbiavimo metų, nuo 2014-ųjų, TOMS Lietuvos vaikams jau padovanojo apie 15 000 porų batų.

„Per 20 000 vaikų šiuo metu Lietuvoje auga socialinės rizikos šeimose. Dažnai jų tėvai neturi galimybės nupirkti savo vaikams naujų rūbų ar batų. Socialine atsakomybe pasaulyje garsėjančios kompanijos TOMS dovanoti batai šiuos vaikus šildys jau trečią žiemą iš eilės“, – džiaugiasi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė. 

TOMS atstovai Lietuvoje lankys organizacijos „Gelbėkit vaikus“ remiamas šeimas, taip pat lankysis organizacijos dienos centruose, Paparčių Šv. Juozapo šeimos namuose, LR prezidentūroje susitiks su kampanijos „Už saugią Lietuvą atstovais“. 

Nuo pat įkūrimo 2006-aisiais, TOMS kompaniją už kiekvieną nupirktą batų porą, kitą padovanoja jų neturintiems vaikams. Tai jau suteikė galimybę padovanoti daugiau nei 45 milijonus batų porų vaikams daugiau nei 70 pasaulio šalių, tarp kurių yra ir Lietuva.

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti