Pasvalio vaikams – naujasis „Gelbėkit vaikus“ dienos centras

Penktadienis 28 Balandis 2017

Skambant akordeono muzikai ir klegant vaikams šiandien atidarytas  jau 37-asis organizacijos „Gelbėkit vaikus“ dienos centras, juo džiaugsis Pasvalio miesto mažieji. Jaukiame dienos centre susirinkusius sveikino LR Prezidentės patarėjos Šarūnė Šablevičienė ir Aira Mečejienė, Pasvalio rajono vicemeras Povilas Balčiūnas, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė bei naujojo dienos centro didžiojo rėmėjo UAB „Circle K Lietuva“ rinkodaros direktorė Renata Timoščik.

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ direktorė Rasa Dičpetrienė džiaugėsi išsiplėtusiomis pagalbos Lietuvos vaikams galimybėmis. „Naujas dienos centras visada reiškia, kad dar daugiau mūsų vaikų, ypač iš sunkiau gyvenančių šeimų, kasdien turės šiltą, jaukų ir saugų prieglobstį augti, žaisti, mokytis – visapusiškai vystytis. Kalbėdami apie šiuos dalykus juk kalbame apie pagrindinių vaiko poreikių patenkinimą! Labai gaila, tačiau dar ne visose Lietuvos šeimos dėl įvairių priežasčių savo vaikams gali užtikrinti, atrodo, tokius esminius dalykus. Tokiu atveju į pagalbą skubame mes, organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir mūsų socialiniai darbuotojai, psichologai. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad turime tiek bendraminčių LR prezidentūroje, čia, Pasvalio rajono savivaldybėje ir, žinoma, tokių socialiai atsakingo verslo pavyzdžių kaip įmonė „Circle K Lietuva“. Tik suvieniję jėgas užauginsime dar atsakingesnę, tolerantiškesnę, pilietiškesnę Lietuvos jaunąją kartą, – su užsidegimu partneriams ir rėmėjams dėkojo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė. 

Naujasis „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centras Pasvalyje dar neturi pavadinimo, tačiau, jį sugalvoti, kaip sako centro dienos socialinė darbuotoja Jūratė Gintautienė, bus smagi užduotis dienos centrą lankantiems vaikams. „Pirmadienį į dienos centrą atėjo apie 10 vaikų, o šiandien jų jau net 17! Jei ir toliau taip sparčiai daugės vaikų, dienos centrui teks statyti priestatą“, – šmaikštavo Jūratė. 

„Gelbėkit vaikus“ –  tai jau 26 metus Lietuvoje veikianti nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė už vaiko teises kovojanti organizacija šiuo metu turinti 22 skyrius ir 37 vaikų dienos centrus Lietuvos miestuose ir rajonuose. „Gelbėkit vaikus“ yra motininės organizacijos „Save the Children“, vykdančios vaiko teisių programas daugiau nei 120 pasaulio šalių, narė. 

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti