Pranešimų ir piešinių konkursas LIETUVOS VAIKŲ BALSAS

Ketvirtadienis 6 Balandis 2017

Vaikai yra be galo svarbi mūsų visuomenės dalis. Jie privalo būti išklausyti ir išgirsti, turi turėti vietos ir erdvės išreikšti savo nuomonę, pasidalinti savo mintimis ir įžvalgomis. Suaugusių žmonių visuomenėje, deja, vaikų balsui išgirsti dažnai nepakanka laiko ar nerandama progos. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ kartu su Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo institutu, Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetu suteikia progą Lietuvos vaikams būti išgirstiems ir ne bet kur – o Lietuvos Respublikos Seime! 2017 m. gegužės 31 d., Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse, LR Seime organizuojame vaikų konferenciją „Lietuvos vaikų balsas“.

Visos Lietuvos vaikus iki gegužės 16 d. kviečiame išreikšti savo nuomonę jiems rūpimu klausimu – rašyti ir dalyvauti pranešimų konkurse. Pranešimo tema gali būti saugumo namie ar mokykloje trūkumas, gąsdinanti namų darbų gausa, o gal susirūpinimas dėl šylančio klimato ar gyvūnų apsaugos. Viskas, kas yra svarbu jums, Lietuvos vaikai, yra svarbu ir mums! 5 skirtingų amžiaus grupių vaikų pranešimus atrinks kompetentinga komisija ir jų autorius savo mintimis pasidalinti bei atsiimti dovanėles pakvies į LR Seimą gegužės 31 d.

Kadangi mūsų mažiesiems – Lietuvos darželių auklėtiniams – dar gali būti sunku savo mintis išreikšti pranešimu, juos labai raginame lieti visas vaivorykštės spalvas ant popieriaus lapo ir dalyvauti piešinių konkurse tuo pačiu pavadinimu – „Lietuvos vaikų balsas“. Piešinių konkurso dalyviais gali tapti ir vyresniųjų klasių moksleiviai. Dalinkitės su mumis savo darbeliais iki gegužės 16 d. Kompetentingos komisijos atrinkti meninių darbų autoriai taip pat bus pakviesti dalyvauti konferencijoje „Lietuvos vaikų balsas“ ir apdovanoti. Vaikai, reikškite savo mintis taip, kaip jums patogu!

Detalias dalyvavimo pranešimų ir piešinių konkurse taisykles bei adresus, kur siųsti vaikų darbelius, rasite čia:

„Lietuvos vaikų balsas“ pranešimų konkurso nuostatai

„Lietuvos vaikų balsas“ piešinių konkurso nuostatai

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite http://vaikubalsas.mruni.eu/ 

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti