Sunkiausiai gyvenantiems Lietuvos vaikams – „Toms“ žieminiai batai

Pirmadienis 13 Lapkritis 2017

Amerikiečių įmonė „Toms“ Lietuvos vaikams šiemet padovanojo net 5500 porų žieminių batų.

Kaip teigia organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė, sunkiau gyvenančioms Lietuvos šeimoms žieminiai batai yra tikrai puiki dovana. „Labai branginame organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir įmonės „Toms“ draugystę, besitęsiančią jau trejus metus, nes ji padeda padėti tiems, kuriems mūsų pagalbos labiausiai reikia. Visi žinome, kaip greitai auga vaikų pėdutės ir kiek kainuoja nauji žieminiai batai. Sunkiau besiverčiančioms ir keletą vaikų turinčioms šeimoms žieminių batų vaikams nupirkimas kiekvieną šaltąjį sezoną virsta nemažu galvos skausmu. Juk tai gali būti net kelis šimtus eurų siekiančios išlaidos! Kokybiški neperšlampantys „Toms“ žieminiai batai sunkiau gyvenančioms šeimoms ne tik palengvina šiuos žiemos rūpesčius, bet neretai tampa ir kalėdine dovana, pradžiuginančia sunkiau gyvenančių vaikų kasdienybę“, - dalijasi organizacijos vadovė Rasa.

Pirmieji „Toms“ žieminiai batai jau pasiekė ir šildo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus lankančių vaikų pėdutes. Per ateinančią savaitę šiais batais galės džiaugtis ir dar daugiau sunkumų patiriančių Lietuvos šeimų bei vaikų. 

Padedant įmonei „Toms“ per trejus metus organizacija „Gelbėkit vaikus“ žieminiais batais jau apavė virš 16 000 Lietuvos vaikų ir jų tėvų.

Nuo pat savo susikūrimo garsėjanti socialine atsakomybe, įgyvendindama savo „One for One“ programą, įmonė „Toms“ už parduotą vieną batų porą, kitą padovanoja vaikui, kuriam jų labiausiai reikia. Amerikiečių įmonės ir organizacijos „Gelbėkit vaikus“ partnerystė yra pirmoji Europos Sąjungos šalyse.

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti