Utenoje įvyko stebuklas

Penktadienis 10 Rugpjūtis 2018

Šiandien „Gelbėkit vaikus“ Utenos vaikų dienos centro vaikai susitiko su profesionaliu ilgųjų riedlenčių lenktynininku Šarūnu Rasalu.

Net nežinau kokį tinkamesnį žodį parinkti šiam susitikimui apibūdinti. Tinkamiausias, tikriausiai, WAU!!! Visi gavome tokią motyvacijos bombą, kurios manau užteks visiems metams. Vaikai liko tiesiog apžavėti - laukia nesulaukia rytojaus, kuomet vėl galės išbandyti savo jėgas ant riedlentės. Juk nėra geresnio jausmo už pirmą kartą daromą dalyką ir dar kai jis pavyksta!

Vaikai pirmą kartą važinėjosi ilgosiomis riedlentėmis. Buvo visko: ir "kiškių" pagavome, ir ašarų pasitaikė, tačiau kiek buvo džiaugsmo! Šarūnas yra puikus mokytojas, kuris padėjo kiekvienam vaikui atsistoti ant riedlentės ir be baimės važiuoti. Net gi aš važinėjausi, nors tai dariau pirmą kartą! Tikrai rekomenduoju šį dalyką išbandyti visiems.

Svarbiausia, kad visi išmokome ne tik važiuoti ilgąją riedlente bet ir dar kartą pasimokėme, kaip svarbu vienybė. Visą popietę mus lydėjo burtažodis - IŠVIEN! Sunku žodžiais nupasakoti, ką patyrėme šiandien - reikia tai išgyventi. Buvo nepakartojamai realiai nerealu!

Ačiū Šarūnui, kuris mokė vaikus, ačiū RIMI Lietuva už ilglentes ir apsaugas, ačiū visiems visiems, kurie prisidėjo prie to stebuklo, vakar įvykusio Utenoje!

„Gelbėkit vaikus“ Utenos vaikų dienos centro „Draugystė“ vadovas Martynas Grunevas

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti