Vaiko gerovės specialistai tobulino darbo komandoje įgūdžius

Penktadienis 15 Lapkritis 2019

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ JT Vaiko teisių konvencijos 30-mečio minėjimo išvakarėse sukvietė savo struktūrinių padalinių atstovus į praktinius mokymus.

Ilgametę darbo patirtį vaiko ir šeimos gerovės srityje (švietime, socialinėje sferoje) turintys specialistai atvyko iš Utenos, Marijampolės, Šilutės, Šiaulių, Akmenės, Mažeikių, Kazlų Rūdos, Alytaus, Ukmergės, Širvintų, Šakių, Pasvalio, Anykščių ir Švenčionių. Daug skirtingų patirčių ir vertingų žinių, tačiau nemažiau svarbu ir gebėti tai perduoti vieni kitiems bei panaudoti praktikoje siekiant geriausių rezultatų.

Būtent tokius įgūdžius mokymų dalyviai ir tobulinosi visos dienos trukmės seminare lapkričio 11 d. Stiprinant komandinius gebėjimus buvo gerinami analitiniai ir į problemų sprendimą vaiko gerovės srityje orientuoti įgūdžiai bei tarpinstitucinio bendradarbiavimo kompetencijos.

LR Socialinės ir darbo ministerijos finansuojama projekto „Įgyvendinti priemones šeimos ir vaiko gerovei“ priemonė „Skirti lėšų nevyriausybinėms organizacijoms, vykdančioms švietėjišką ir atstovaujamą veiklą vaiko gerovės srityje, kurios vienija kitas nevyriausybines organizacijas, dirbančias vaiko gerovės srityje, atrenkant projektus konkurso būdu“ pagal programą 03.03 „Socialinių paslaugų ir integracijos plėtra“. Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija projektui įgyvendinti skyrė 17904,32 Eur.

VIENAS MAŽAS POELGIS GALI PAKEISTI VAIKO GYVENIMĄ

Sužinokite, kaip galite padėti