Pagalba Haičio vaikams

2010 m. organizacija „Gelbėkit vaikus“ pirmą kartą savo veiklos istorijoje prisidėjo prie tarptautinio projekto nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo Haityje, kurio metu visos šio tarptautinio tinklo narės ėmė rinkti lėšas, skirtas padėti nuo stichijos nukentėjusiems vaikams.

Lietuvos gyventojai Haičio vaikams paaukojo 508 tūkst. litų. Ši finansinė parama, kaip dalis pasauliniu mastu renkamos paramos buvo perduota tarptautinei motininei organizacijai „Save the Children“, kuri savo ruožtu tiesiogiai teikė pagalbą nuo žemės drebėjimo Haityje nukentėjusiems žmonėms.

 

Nukentėjusieji pirmiausiai buvo aprūpinti geriamu vandeniu, maisto daviniais, švaros ir higienos reikmenimis. Taip pat buvo teikiama medicininė pagalba, profilaktiškai tikrinama sveikata, skiepai.

 

Viso pasaulio žmonių pagalba ir geraširdiškumas nukentėjusiems žmonėms padėjo skleisti taikos ir gerumo idėją visame pasaulyje. Mūsų organizacija labai džiaugiasi, jog vis daugiau žmonių kartu su mumis neatsuka nugaros nukentėjusiems žmonėms visame pasaulyje.

 

Peržiūrėti filmuotą projekto medžiagą

MES PADEDAME VAIKAMS

Naujienos ir įvykiai