Pagalba Filipinų vaikams

2013 m., įvykus vienai smarkiausių audrų per visą Filipinų istoriją, organizacija „Gelbėkit vaikus“ bei jos rėmėjai neliko abejingi ir prisidėjo prie visų šalių teikiant pagalbą nukentėjusiems vaikams bei jų šeimoms Filipinuose.

Filipinuose stichinės nelaimės metu žuvo daugiau nei 10 000 žmonių, dar daugiau vietinių prarado namus ir viską, ką turėjo. Tad projekto, pavadinimu „Padėkime vaikams ir šeimoms nukentėjusioms nuo taifūno Filipinuose“, tikslas – surinkti kuo daugiau lėšų ir tokiu būdu bent minimaliai prisidėti prie nukentėjusių šeimų naujo gyvenimo kūrimo. Per Filipinuose įvykusią stichinę nelaimę nukentėjo apytiksliai 4,1 mln. žmonių. Jungtinių Tautų duomenimis, iš viso nelaimė palietė 14,1 mln. žmonių, iš jų 1 608 939 vaikų.

Lietuvos žmonės nuo taifūno nukentėjusiems Filipinų gyventojams paaukojo 54 139,16 Lt. Parama buvo pervesta į bendrą „Save the Children“ paramos Filipinams fondą ir per 1 metus pasiekė 800 000 vaikų ir suaugusiųjų. Organizacija „Save the Children“ nukentėjusioms šeimoms padėjo ne tik maistu, vandeniu, medikamentais, pinigais, įrankiais bei statybinėmis medžiagomis, bet ir svariai prisidėjo atnaujinant mokyklas, kuriant sveikatos stotis bei saugias erdves Filipinų vaikams mokytis ir žaisti.

MES PADEDAME VAIKAMS

Naujienos ir įvykiai