Kas mes

Organizacija „Save the Children“ yra pasaulyje pirmaujanti nepriklausoma organizacija, dirbanti dėl vaikų ir vaikams.

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. Lietuvoje įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, vaiko teisėms atstovaujanti organizacija, veikianti visoje Lietuvoje. Tai vienintelė Šiaurės Rytų Europos organizacija, nuo 2002 m. esanti tarptautinės organizacijos „Save the Children International“ tikrąja nare.

Mūsų vizija

Pasaulis, kuriame kiekvienam vaikui suteikta teisė į išlikimą, apsaugą,
vystymąsi ir pilnavertį gyvenimą.

Mūsų misija

Dėti visas pastangas, kad pasaulyje keistųsi požiūris į vaikus; siekti kiek
galima greitesnių ir ilgalaikių pokyčių jų gyvenime.

„Vykdydami „Gelbėkit vaikus“  projektus ir programas, stengiamės kurti iš tikrųjų reikšmingą pokytį vaiko gyvenime. Ypač to vaiko, kuris susiduria su skurdu, atstūmimu, atskirtimi, šalia kurio nėra mamytės ir tėvelio, kurio vaikystė ne visada pilna džiaugsmo ir spalvų. Stengiamės, kad mūsų darbas padėtų valstybei apsaugoti taip lengvai pažeidžiamą vaikystę. Nuoširdžiai didžiuojamės mūsų organizacijos pasiekimais teikiant pagalbą labiausiai pažeidžiamiems vaikams ir jų šeimoms, o taip pat – kuriant tinkamas sąlygas visų vaikų ir šeimų laimingam gyvenimui. Kartu nuoširdžiai dėkojame visiems ir kiekvienam, kas nepagailėjo savo laiko, jėgų, skyrė piniginę paramą ar kaip nors kitaip prisidėjo prie mūsų bendro siekio. Net mažiausias Jūsų dėmesys ir noras padėti sukuria iš tikrųjų didelius pokyčius. Kaip sako kinų patarlė – ir ilgiausia kelionė prasideda nuo mažo žingsnio“.

Rasa Dičpetrienė, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė 

 

Lietuvoje organizacija „Gelbėkit vaikus“ turi 21 struktūrinį padalinį šiuose miestuose ir miesteliuose: Alytuje, Anykščiuose, Akmenėje, Druskininkuose, Gruzdžiuose, Ignalinoje, Jurbarke, Kazlų Rūdoje, Kelmėje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Šakiuose, Šiauliuose, Šilutėje, Širvintose, Švenčionyse, Ukmergėje, Utenoje ir Vilniuje.

Taip pat visoje Lietuvoje veikia 47 organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrai.

 

Savo veikloje organizacijos „Gelbėkit vaikus“ darbuotojai vadovaujasi
šiomis vertybėmis:

Atsakomybė. Prisiimame asmeninę atsakomybę už veiksmingą turimų išteklių naudojimą, realių rezultatų siekimą ir atskaitomybę rėmėjams, partneriams bei - svarbiausia - vaikams.

Ambicingumas. Iš savęs ir savo kolegų reikalaujame aukštų tikslų siekimo ir bet kokių veiksmų kokybės visame tame, ką darome dėl vaikų ir vaikams.

Bendradarbiavimas. Gerbiame ir vertiname vienas kitą, priimame kiekvieno mūsų skirtingumą, dirbame su partneriais tam, kad mūsų indėlis, skatinant teigiamus pokyčius dėl vaikų, augtų visame pasaulyje. 

Kūrybiškumas. Esame atviri naujoms idėjoms, priimame pokyčius ir įvertiname riziką tam, kad galėtume plėtoti ilgalaikius sprendimus vaikams ir kartu su vaikais.

Sąžiningumas. Siekiame gyventi pagal asmeninio nuoširdumo ir tinkamo elgesio standartus, nerizikuojame savo reputacija ir visuomet elgiamės vadovaudamiesi vaiko gerovės principu.

ORGANIZACIJOS „GELBĖKIT VAIKUS“ VEIKLOS IR FINANSINES ATASKAITAS RASITE ČIA

MES PADEDAME VAIKAMS

Taip pat šioje skiltyje

Naujienos ir įvykiai