Vaiko teisių sklaida ir atstovavimas

 

Pagrindinis dokumentas, kuriuo savo veikloje vadovaujasi organizacija „Gelbėkit vaikus“, yra Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencija. Konvencija yra galinga priemonė valdžios atstovams, nevyriausybinėms organizacijoms ir kitoms grupėms bei individams, dirbantiems su vaikais, o taip pat ir patiems vaikams bei jų tėvams ar globėjams tinkamai įgyvendinti ir apsaugoti pagrindines vaiko socialines, kultūrines, politines, pilietines ir ekonomines teises. Tai padeda užtikrinti saugią, laimingą bei pilnavertę vaikystę.

Vadovaudamasi JT Vaiko teisių konvencija, mūsų organizacija siekia skatinti teigiamus pokyčius vaiko ir šeimos gyvenime, kad vaikai augtų žmogaus orumo nežeminančiomis sąlygomis ir jaustųsi saugūs bei laimingi.  

Vaiko teisių sklaidos srityje veikiame keletu krypčių: vykdome vaiko teises ginančius ir propaguojančius projektus, visapusiškai šviečiame Lietuvos visuomenę, reaguojame į mūsų šalyje nutinkančius vaiko teisių pažeidimus, buriame Lietuvos NVO aktyviai veiklai, ginančiai ir saugančiai vaiko teises mūsų šalyje.

MES PADEDAME VAIKAMS

Taip pat šioje skiltyje

Naujienos ir įvykiai