Skirk 1,2 proc. paramą

Kasmet net pusė dirbančiųjų pamiršta skirti savo 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio! Tai praleista galimybė nemokamai paremti tuos, kuriems šiuo metu reikia pagalbos. 

Nepraleiskite progos skirti savo 1,2 proc. GPM! Įrašykite savo el. pašto adresą į dešinėje esančią formą ir mes jums priminsime, kad skirtumėte 1,2 proc. GPM!  

Praeitais metais, net 4305 žmonės mumis pasitikėjo ir skyrė paramą mūsų globojamiems vaikams. Peržvelkite mūsų 2018 m. veiklos ataskaitą ČIA.

___________________________________________________________

Dažniausiai užduodami klausimai apie 1,2 proc. GPM paramos skyrimą:

Kas yra 1,2 proc. GPM? 

Lietuvos įstatymų numatyta tvarka, kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka 15 proc. gyventojų pajamų mokestį. Iš šių penkiolikos procentų, 1,2 proc. kiekvienas dirbantysis gali nukreipti savo nuožiūra ir skirti juos pasirinktam paramos gavėjui, pvz.: paremti vaikų darželį, mokyklą, ligoninę, oganizaciją globojančią vaikus, senelius ar gyvūnus. Tokiu atveju minėtieji 1,2 procentai GPM nenukeliauja į bendrą valstybės biudžetą, o yra pervedami jūsų pasirinktam gavėjui. 

Kokia suma aš paremsiu, skirdamas 1,2 proc. GPM?

1,2 proc. GPM paramos suma priklauso nuo gaunamų pajamų. Uždirbančiųjų vidutinį atlyginimą per metus 1,2 proc. GPM parama sudaro apie 25-30 Eur (suma priklauso nuo auginamų vaikų skaičiaus šeimoje). Primename, kad ši parama jums nieko nekainuoja. 

Kaip galiu skirti 1,2 proc. GMP?

1,2 proc. GPM paramą galite skirti nuo 2020 m. sausio 1 d. iki 2020 m. gegužės 1 d. Jums tereikia užpildyti paraišką internetu, arba užpildžius popierinę paraišką, ją išsiųsti į Valstybinę mokesčių inspekciją (Druskininkų skyrių). Detalesnę informaciją galite rasti ČIA. Įrašykite savo el. paštą į teksto dešinėje esančią formą ir mes jums priminsime, kada reikia pildyti paraišką 1,2 proc. paramos skyrimui!

Jau žinantiems, kaip skirti 1,2 proc. paramą, mūsų informacija, reikalinga, jei nuspręsite paramą skirti būtent mūsų globojamiems vaikams: 

Pavadinimas: Gelbėkit vaikus

Paramos gavėjo kodas: 190780953 

Jeigu turite klausimų dėl paramos skyrimo, prašome kreiptis:

Ieva Rakauskaitė

El. paštas.: [email protected]

Tel. Nr.:  +370 605 67939 

MES PADEDAME VAIKAMS

Naujienos ir įvykiai