Skirk 2 proc. paramą

Kasmet net pusė dirbančiųjų pamiršta skirti savo 2% gyventojų pajamų mokesčio! Tai praleista galimybė nemokamai paremti tuos, kuriems šiuo metu reikia pagalbos. 

Nepraleiskite progos skirti savo 2 proc. GPM! Įrašykite savo el. pašto adresą į dešinėje esančią formą ir mes jums priminsime, kad skirtumėte 2 proc. GPM!  

Praeitais metais, net 3500 žmonių mumis pasitikėjo ir skyrė paramą mūsų globojamiems vaikams. Peržvelkite mūsų 2017 m. veiklos ataskaitą ČIA.

___________________________________________________________

Dažniausiai užduodami klausimai apie 2 proc. GPM paramos skyrimą:

Kas yra 2% GPM? 

Lietuvos įstatymų numatyta tvarka, kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka 15% gyventojų pajamų mokestį. Iš šių penkiolikos procentų, du procentus kiekvienas dirbantysis gali nukreipti savo nuožiūra ir skirti juos pasirinktam paramos gavėjui, pvz.: paremti vaikų darželį, mokyklą, ligoninę, oganizaciją globojančią vaikus, senelius ar gyvūnus. Tokiu atveju minėtieji 2 procentai GPM nenukeliauja į bendrą valstybės biudžetą, o yra pervedami jūsų pasirinktam gavėjui. 

Kokia suma aš paremsiu, skirdamas 2 proc. GPM?

2 proc. GPM paramos suma priklauso nuo gaunamų pajamų. Uždirbančiųjų vidutinį atlyginimą per metus 2 proc. GPM parama sudaro apie 25-30 Eur (suma priklauso nuo auginamų vaikų skaičiaus šeimoje). Primename, kad ši parama jums nieko nekainuoja. 

Kaip galiu skirti 2 proc. GMP?

2 proc. GPM paramą galite skirti nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. gegužės 1 d. Jums tereikia užpildyti paraišką internetu, arba užpildžius popierinę paraišką, ją išsiųsti į Valstybinę mokesčių inspekciją (Druskininkų skyrių). Detalesnę informaciją galite rasti ČIA. Įrašykite savo el. paštą į teksto dešinėje esančią formą ir mes jums priminsime, kada reikia pildyti paraišką 2 proc. paramos skyrimui!

Jau žinantiems, kaip skirti 2 proc. paramą, mūsų informacija paramos skyrimui: 

Pavadinimas: Gelbėkit vaikus

Paramos gavėjo kodas: 190780953 

Jeigu turite klausimų dėl paramos skyrimo, prašome kreiptis:

Živilė Gribauskaitė

E. Paštas.: [email protected]

Tel. Nr.:  +370 64 803 441

MES PADEDAME VAIKAMS

Naujienos ir įvykiai