Pasistatykite aukų dėžutę

Tikriausiai ne vienoje prekybos ir paslaugų teikimo vietoje visoje Lietuvoje jums teko matyti „Gelbėkit vaikus“ aukų dėžutę ir gal net paaukoti smulkius pinigus, likusius nuo pirkinio.

„Gelbėkit vaikus“ aukų dėžutės matmenys tik 9x14x9 cm tad ji tikrai neužima daug vietos ant prekystalio, o į pilną aukų dėžutę vidutiniškai telpa apie 30 eurų. Pažiūrėkite, ką mūsų organizacija gali padaryti už šiuos pinigus ir pagalvokite, ar tikrai prasmingai išnaudojate 9 kvadratinius savo prekystalio centimetrus.

1.50 Eur/mėn. = 3 pietūs, skirti 1 vaikui vaikų dienos centre. 6 Eur/mėn. = 1 savaitė, per kurią pamaitinami net 3 vaikai. 15 Eur/mėn. = patyčių problemos sprendimo paskaitos 15 vaikų. 30 Eur/mėn. = bendravimo įgūdžių lavinimo seminaras 14-18 globos namų auklėtinių. 40 Eur/mėn. = seminaras prieš paliekant globos namus, skirtas 16-18 metų paaugliams, kurie per ateinančius metus paliks globos namus ir pradės gyventi savarankiškai.

Jei norėtumėte savo parduotuvėje ar paslaugų teikimo vietoje pasistatyti „Gelbėkit vaikus“ aukų dėžutę, prašome kreiptis el. paštu vilte.zukaite@savethechildren.org arba skambinti telefonu 8 5 261 0815.

MES PADEDAME VAIKAMS

Naujienos ir įvykiai